Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > kiteet > 416F37435IAT
416F37435IAT
416F37435IAT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 416F37435IAT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 416F37435IAT
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 37.400 MHZ 10PF SMT
Product parameter
Osa numero 416F37435IAT Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 37.400 MHZ 10PF SMT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4904 pcs Tietolomake 416 Series Datasheet
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Tyyppi MHz Crystal
Koko / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) Sarja 416
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Toimintatapa Fundamental Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Load Kapasitanssi 10pF
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.018" (0.45mm)
Taajuussietoisuus ±30ppm taajuus vakaus ±50ppm
Taajuus 37.4MHz ESR (Equivalent Series Resistance) 200 Ohms
Yksityiskohtainen kuvaus 37.4MHz ±30ppm Crystal 10pF 200 Ohms 4-SMD, No Lead