Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > kiteet > 416F374X3IAR
416F374X3IAR
416F374X3IAR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 416F374X3IAR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 416F374X3IAR
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 37.400 MHZ 10PF SMT
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero 416F374X3IAR Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 37.400 MHZ 10PF SMT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 113494 pcs Tietolomake 416 Series Datasheet
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Tyyppi MHz Crystal
Koko / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) Sarja 416
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Toimintatapa Fundamental Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Load Kapasitanssi 10pF Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.018" (0.45mm) Taajuussietoisuus ±15ppm
taajuus vakaus ±30ppm Taajuus 37.4MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 200 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus 37.4MHz ±15ppm Crystal 10pF 200 Ohms 4-SMD, No Lead