Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > kiteet > 416F3841XCLR
416F3841XCLR
416F3841XCLR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 416F3841XCLR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 416F3841XCLR
Valmistaja CTS-Frequency Controls
Kuvaus CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero 416F3841XCLR Valmistaja CTS-Frequency Controls
Kuvaus CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 127239 pcs Tietolomake 416 Series Datasheet
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Tyyppi MHz Crystal
Koko / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) Sarja 416
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Arvioinnit -
Polarisaatio 4-SMD, No Lead Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Toimintatapa Fundamental Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Valmistajan osanumero 416F3841XCLR Load Kapasitanssi ±10ppm
Lifetime @ Temp. 200 Ohm Korkeus - Istuva (Max) 0.018" (0.45mm)
toiminto 12pF Taajuussietoisuus ±15ppm
Taajuus 38.4MHz Laajennettu kuvaus 38.4MHz ±10ppm Crystal 12pF 200 Ohm -20°C ~ 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead