Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > kiteet > 416F38435CAR
416F38435CAR
416F38435CAR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 416F38435CAR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 416F38435CAR
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 38.400 MHZ 10PF SMT
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero 416F38435CAR Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 38.400 MHZ 10PF SMT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 108228 pcs Tietolomake 416 Series Datasheet
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Tyyppi MHz Crystal
Koko / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) Sarja 416
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Toimintatapa Fundamental Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Load Kapasitanssi 10pF Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.018" (0.45mm) Taajuussietoisuus ±30ppm
taajuus vakaus ±50ppm Taajuus 38.4MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 200 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus 38.4MHz ±30ppm Crystal 10pF 200 Ohms 4-SMD, No Lead