Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > kiteet > 416F384X3CSR
416F384X3CSR
416F384X3CSR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 416F384X3CSR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 416F384X3CSR
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 38.400 MHZ SERIES SMT
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero 416F384X3CSR Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 38.400 MHZ SERIES SMT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 136758 pcs Tietolomake 416 Series Datasheet
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Tyyppi MHz Crystal
Koko / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) Sarja 416
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Toimintatapa Fundamental Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Load Kapasitanssi Series Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.018" (0.45mm) Taajuussietoisuus ±15ppm
taajuus vakaus ±30ppm Taajuus 38.4MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 200 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus 38.4MHz ±15ppm Crystal Series 200 Ohms 4-SMD, No Lead