Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > kiteet > 416F40613ALR
416F40613ALR
416F40613ALR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 416F40613ALR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 416F40613ALR
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 40.610 MHZ 12PF SMT
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero 416F40613ALR Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 40.610 MHZ 12PF SMT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 131098 pcs Tietolomake 416 Series Datasheet
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Tyyppi MHz Crystal
Koko / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) Sarja 416
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead Käyttölämpötila -10°C ~ 60°C
Toimintatapa Fundamental Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Load Kapasitanssi 12pF Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.018" (0.45mm) Taajuussietoisuus ±10ppm
taajuus vakaus ±30ppm Taajuus 40.61MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus 40.61MHz ±10ppm Crystal 12pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead