Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > kiteet > 416F4061XCKT
416F4061XCKT
416F4061XCKT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 416F4061XCKT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 416F4061XCKT
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 40.610 MHZ 8PF SMT
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 416F4061XCKT Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 40.610 MHZ 8PF SMT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5004 pcs Tietolomake 416 Series Datasheet
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Tyyppi MHz Crystal
Koko / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) Sarja 416
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Toimintatapa Fundamental Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Load Kapasitanssi 8pF
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.018" (0.45mm)
Taajuussietoisuus ±10ppm taajuus vakaus ±15ppm
Taajuus 40.61MHz ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Yksityiskohtainen kuvaus 40.61MHz ±10ppm Crystal 8pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead