Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > kiteet > 425F35B040M0000
425F35B040M0000
425F35B040M0000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 425F35B040M0000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 425F35B040M0000
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 40.0000MHZ 13PF SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero 425F35B040M0000 Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 40.0000MHZ 13PF SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 122751 pcs Tietolomake 425 Series Datasheet
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Tyyppi MHz Crystal
Koko / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Sarja 425