Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > kiteet > 425F39B030M0000
425F39B030M0000
425F39B030M0000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 425F39B030M0000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 425F39B030M0000
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 30.0000MHZ 13PF SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero 425F39B030M0000 Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 30.0000MHZ 13PF SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 124893 pcs Tietolomake 425 Series Datasheet
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Tyyppi MHz Crystal
Koko / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Sarja 425
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Toimintatapa Fundamental Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 13 Weeks
Load Kapasitanssi 13pF Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm) Taajuussietoisuus ±30ppm
taajuus vakaus ±50ppm Taajuus 30MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus 30MHz ±30ppm Crystal 13pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead