Koti > Tuotteet > Suodattimet > Syöttö kondensaattoreiden kautta > 4400-089LF
4400-089LF
4400-089LF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 4400-089LF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 4400-089LF
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CAP FEEDTHRU 50V AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero 4400-089LF Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CAP FEEDTHRU 50V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 7871 pcs Tietolomake 4400-089
Kategoria Suodattimet Jännite - Rated 50V
Toleranssi - thread Size M3x0.5
lämpötila kerroin - Koko / Dimension 0.157" Dia x 0.276" L (4.00mm x 7.00mm)
Sarja 4400 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial, Bushing
Muut nimet 410-1162
4400089LF
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant insertion Loss 35dB @ 100MHz
Korkeus (Max) - Yksityiskohtainen kuvaus Feed Through Capacitor 50V 10A Axial, Bushing
DC-vastus (DCR) (maksimi) - nykyinen 10A