Koti > Tuotteet > Suodattimet > Syöttö kondensaattoreiden kautta > 4400-683LF
4400-683LF
4400-683LF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 4400-683LF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 4400-683LF
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CAP FEEDTHRU 200V AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero 4400-683LF Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CAP FEEDTHRU 200V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 23175 pcs Tietolomake 4400-683
Kategoria Suodattimet Jännite - Rated 200V
Toleranssi - thread Size M3x0.5
lämpötila kerroin - Koko / Dimension 0.157" Dia x 0.276" L (4.00mm x 7.00mm)
Sarja 4400 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial, Bushing
Muut nimet 410-1172
4400683LF
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant insertion Loss -
Korkeus (Max) - Yksityiskohtainen kuvaus Feed Through Capacitor 200V 10A Axial, Bushing
DC-vastus (DCR) (maksimi) - nykyinen 10A
Liittyvät tuotteet
4400.0002 Image
  • Osa#:4400.0002
  • valmistajat:Schurter
  • Kuvaus:CIR BRKR THRM 2A 240VAC 48VDC
  • Varastossa:22936
4400.0006 Image
  • Osa#:4400.0006
  • valmistajat:Schurter
  • Kuvaus:CIR BRKR THRM 5A 240VAC 48VDC
  • Varastossa:19664
4400-3XL Image
  • Osa#:4400-3XL
  • valmistajat:3M
  • Kuvaus:DISPOSABLE LAB COAT
  • Varastossa:826
  • Kuvaus:CIR BRKR THRM 10A 240VAC 48VDC
4400-680LF Image
4400-XL Image
  • Osa#:4400-XL
  • valmistajat:3M
  • Kuvaus:DISPOSABLE LAB COAT
  • Varastossa:778
4400-M Image
  • Osa#:4400-M
  • Varastossa:787
  • Kuvaus:CIR BRKR THRM 4A 240VAC 48VDC