Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > kiteet > 445C22C24M00000
445C22C24M00000
445C22C24M00000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 445C22C24M00000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 445C22C24M00000
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 24.0000MHZ 16PF SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 445C22C24M00000 Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 24.0000MHZ 16PF SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 123929 pcs Tietolomake 445 Series Datasheet
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Tyyppi MHz Crystal
Koko / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Sarja 445
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2-SMD, No Lead Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Toimintatapa Fundamental Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Load Kapasitanssi 16pF Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.053" (1.35mm) Taajuussietoisuus ±20ppm
taajuus vakaus ±20ppm Taajuus 24MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus 24MHz ±20ppm Crystal 16pF 40 Ohms 2-SMD, No Lead