Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > kiteet > 445C22F24M57600
445C22F24M57600
445C22F24M57600
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 445C22F24M57600 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 445C22F24M57600
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 24.5760MHZ 24PF SMD
Product parameter
Osa numero 445C22F24M57600 Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 24.5760MHZ 24PF SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 110188 pcs Tietolomake 445 Series Datasheet
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Tyyppi MHz Crystal
Koko / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Sarja 445
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2-SMD, No Lead Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Toimintatapa Fundamental Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Load Kapasitanssi 24pF Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.053" (1.35mm) Taajuussietoisuus ±20ppm
taajuus vakaus ±20ppm Taajuus 24.576MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus 24.576MHz ±20ppm Crystal 24pF 40 Ohms 2-SMD, No Lead