Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > kiteet > 445C23L30M00000
445C23L30M00000
445C23L30M00000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 445C23L30M00000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 445C23L30M00000
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 30.0000MHZ 12PF SMD
Product parameter
Osa numero 445C23L30M00000 Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 30.0000MHZ 12PF SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 115734 pcs Tietolomake 445 Series Datasheet
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Tyyppi MHz Crystal
Koko / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Sarja 445
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2-SMD, No Lead Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Toimintatapa Fundamental Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Load Kapasitanssi 12pF Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.053" (1.35mm) Taajuussietoisuus ±20ppm
taajuus vakaus ±30ppm Taajuus 30MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 30 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus 30MHz ±20ppm Crystal 12pF 30 Ohms 2-SMD, No Lead