Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > kiteet > 445C35B13M00000
445C35B13M00000
445C35B13M00000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 445C35B13M00000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 445C35B13M00000
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 13.0000MHZ 13PF SMD
Product parameter
Osa numero 445C35B13M00000 Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 13.0000MHZ 13PF SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 193674 pcs Tietolomake 445 Series Datasheet
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Tyyppi MHz Crystal
Koko / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Sarja 445
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2-SMD, No Lead Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Toimintatapa Fundamental Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Load Kapasitanssi 13pF Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.053" (1.35mm) Taajuussietoisuus ±30ppm
taajuus vakaus ±50ppm Taajuus 13MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus 13MHz ±30ppm Crystal 13pF 50 Ohms 2-SMD, No Lead