Koti > Tuotteet > Potentiometrit, muuttuva vastus > Slide potentiometrit > 448VA1502BDN
448VA1502BDN
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 448VA1502BDN luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 448VA1502BDN
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus SLIDE POT 5K OHM 0.05W TOP 10MM
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 448VA1502BDN Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus SLIDE POT 5K OHM 0.05W TOP 10MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5487 pcs Tietolomake 448 Series Datasheet
Kategoria Potentiometrit, muuttuva vastus liikealue 10mm
Toleranssi ±20% Koko / Dimension Rectangular - 1.130" L x 0.169" W x 0.456" H (28.70mm x 4.30mm x 11.59mm)
Sarja 448 paneeli tila 5 kOhms
Virta (wattia) 0.05W, 1/20W Pakkaus Bulk
Muut nimet CT2326 Asennustyyppi Through Hole
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Fader-tyyppi Standard
Yksityiskohtainen kuvaus 5 kOhms 0.05W, 1/20W Through Hole Slide Potentiometer Top Adjustment Type säätö Tyyppi Top