Koti > Tuotteet > Potentiometrit, muuttuva vastus > Slide potentiometrit > 448XD2502BDN
448XD2502BDN
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 448XD2502BDN luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 448XD2502BDN
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus SLIDE POT 5K OHM 0.2W TOP 30MM
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 448XD2502BDN Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus SLIDE POT 5K OHM 0.2W TOP 30MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4505 pcs Tietolomake 448 Series Datasheet
Kategoria Potentiometrit, muuttuva vastus liikealue 30mm
Toleranssi ±20% Koko / Dimension Rectangular - 1.835" L x 0.110" W x 0.488" H (46.60mm x 2.80mm x 12.39mm)
Sarja 448 paneeli tila 5 kOhms
Virta (wattia) 0.2W, 1/5W Pakkaus Bulk
Muut nimet CT2309 Asennustyyppi Through Hole
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Fader-tyyppi Standard
Yksityiskohtainen kuvaus 5 kOhms 0.2W, 1/5W Through Hole Slide Potentiometer Top Adjustment Type säätö Tyyppi Top