450D501KSD5
450D501KSD5
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 450D501KSD5 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 450D501KSD5
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus POT 500 OHM 1/2W CARBON LINEAR
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5515 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 450D501KSD5 Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus POT 500 OHM 1/2W CARBON LINEAR Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5515 pcs Tietolomake 450 Series Stock Pot
Kategoria Potentiometrit, muuttuva vastus Toleranssi ±20%
päättyminen Style Solder Lug lämpötila kerroin -
kynttilä Linear Koko - Body Round - 0.938" Dia x 0.453" H (23.83mm x 11.51mm)
Sarja Stock Pot™ 450 Kierto 300°
resistiivinen Material Carbon Resistance (ohmia) 500
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Bulk