Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > 520L15HT40M0000
520L15HT40M0000
520L15HT40M0000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 520L15HT40M0000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 520L15HT40M0000
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC TCXO 40.000MHZ CLP SNWV SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero 520L15HT40M0000 Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC TCXO 40.000MHZ CLP SNWV SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 50469 pcs Tietolomake 520 SeriesFrequency Code Table
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 3.3V
Tyyppi TCXO Koko / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Sarja 520 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead
ulostulo Clipped Sine Wave Käyttölämpötila -10°C ~ 60°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.032" (0.80mm) toiminto -
taajuus vakaus ±1.5ppm Taajuus 40MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 40MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 2.5mA