Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > 520M10DT19M2000
520M10DT19M2000
520M10DT19M2000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 520M10DT19M2000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 520M10DT19M2000
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD
Product parameter
Osa numero 520M10DT19M2000 Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 45565 pcs Tietolomake 520 SeriesFrequency Code Table
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 1.8V
Tyyppi TCXO Koko / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Sarja 520 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead
ulostulo Clipped Sine Wave Käyttölämpötila -30°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.032" (0.80mm) toiminto -
taajuus vakaus ±1ppm Taajuus 19.2MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 19.2MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 2mA