Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > 520M20HT26M0000
520M20HT26M0000
520M20HT26M0000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 520M20HT26M0000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 520M20HT26M0000
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC TCXO 26.000MHZ CLP SNWV SMD
Product parameter
Osa numero 520M20HT26M0000 Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC TCXO 26.000MHZ CLP SNWV SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 47580 pcs Tietolomake 520 SeriesFrequency Code Table
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 1.8V
Tyyppi TCXO Koko / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Sarja 520 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead
ulostulo Clipped Sine Wave Käyttölämpötila -10°C ~ 60°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.032" (0.80mm) toiminto -
taajuus vakaus ±2ppm Taajuus 26MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 26MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 2.5mA