Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > 520N10HT16M3680
520N10HT16M3680
520N10HT16M3680
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 520N10HT16M3680 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 520N10HT16M3680
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero 520N10HT16M3680 Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 49751 pcs Tietolomake 520 SeriesFrequency Code Table
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 2.5V
Tyyppi TCXO Koko / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Sarja 520 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead
ulostulo Clipped Sine Wave Käyttölämpötila -10°C ~ 60°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.032" (0.80mm) toiminto -
taajuus vakaus ±1ppm Taajuus 16.368MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 16.368MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 2.5V 4-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 2mA