Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > 520T05HT16M3690
520T05HT16M3690
520T05HT16M3690
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 520T05HT16M3690 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 520T05HT16M3690
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC TCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD
Product parameter
Osa numero 520T05HT16M3690 Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC TCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 54190 pcs Tietolomake 520 SeriesFrequency Code Table
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 2.8V
Tyyppi TCXO Koko / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Sarja 520 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead
ulostulo Clipped Sine Wave Käyttölämpötila -10°C ~ 60°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.032" (0.80mm) toiminto -
taajuus vakaus ±500ppb Taajuus 16.369MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 16.369MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 2.8V 4-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 2mA