Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > 578L288CTT
578L288CTT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 578L288CTT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 578L288CTT
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC TCXO 28.8000MHZ CLPSNWV SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 578L288CTT Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC TCXO 28.8000MHZ CLPSNWV SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 9114 pcs Tietolomake 578 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 3.3V
Tyyppi TCXO Koko / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Sarja 578 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 10-SMD, No Lead
ulostulo Clipped Sine Wave Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.083" (2.10mm) toiminto Enable/Disable
taajuus vakaus - Taajuus 28.8MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 28.8MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3.3V Enable/Disable 10-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 3.5mA