Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > 578S288CAT
578S288CAT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 578S288CAT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 578S288CAT
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC VCTCXO 28.8000MHZ CLPSNWV
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 578S288CAT Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC VCTCXO 28.8000MHZ CLPSNWV Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 8327 pcs Tietolomake 578 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 5V
Tyyppi VCTCXO Koko / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Sarja 578 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 10-SMD, No Lead
ulostulo Clipped Sine Wave Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.083" (2.10mm) toiminto Enable/Disable
taajuus vakaus - Taajuus 28.8MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 28.8MHz VCTCXO Clipped Sine Wave Oscillator 5V Enable/Disable 10-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 3.5mA