Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > 579L128IAT
579L128IAT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 579L128IAT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 579L128IAT
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC VCTCXO 12.8000MHZ HCMOS SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 579L128IAT Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC VCTCXO 12.8000MHZ HCMOS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 8689 pcs Tietolomake Frequency Code Table579 Series Datasheet
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 3.3V
Tyyppi VCTCXO Koko / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Sarja 579 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 10-SMD, No Lead
ulostulo HCMOS Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.083" (2.10mm) toiminto Enable/Disable
taajuus vakaus ±280ppb Taajuus 12.8MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 12.8MHz VCTCXO HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 10-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 6mA