Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > 581L128X2ITT
581L128X2ITT
581L128X2ITT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 581L128X2ITT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 581L128X2ITT
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC TCXO 12.8MHZ 3.3V STRT3 SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero 581L128X2ITT Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC TCXO 12.8MHZ 3.3V STRT3 SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 8573 pcs Tietolomake 581 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 3.3V
Tyyppi TCXO Koko / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)