Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > 588R128X2ITT
588R128X2ITT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 588R128X2ITT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 588R128X2ITT
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC TCXO 12.8000MHZ CLPSNWV SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero 588R128X2ITT Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC TCXO 12.8000MHZ CLPSNWV SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 8027 pcs Tietolomake 588 Series Datasheet
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 3V
Tyyppi TCXO Koko / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Sarja 588 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead
ulostulo Clipped Sine Wave Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.083" (2.10mm) toiminto -
taajuus vakaus ±280ppb Taajuus 12.8MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 12.8MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3V 4-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 3.5mA