Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > 589L128X2CTT
589L128X2CTT
589L128X2CTT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 589L128X2CTT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 589L128X2CTT
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC TCXO 12.8000MHZ HCMOS SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero 589L128X2CTT Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC TCXO 12.8000MHZ HCMOS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 7570 pcs Tietolomake 589 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 3.3V
Tyyppi TCXO Koko / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Sarja 589 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead
ulostulo HCMOS Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.083" (2.10mm) toiminto -
taajuus vakaus ±140ppb Taajuus 12.8MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 12.8MHz TCXO HCMOS Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 6mA