Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > 589R192X2CAT
589R192X2CAT
589R192X2CAT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 589R192X2CAT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 589R192X2CAT
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC VCTCXO 19.2000MHZ HCMOS SMD
Product parameter
Osa numero 589R192X2CAT Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC VCTCXO 19.2000MHZ HCMOS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 8657 pcs Tietolomake Frequency Code Table589 Series Datasheet
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 3V
Tyyppi VCTCXO Koko / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Sarja 589 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead
ulostulo HCMOS Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.083" (2.10mm) toiminto -
taajuus vakaus ±140ppb Taajuus 19.2MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 19.2MHz VCTCXO HCMOS Oscillator 3V 4-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 6mA