Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > 589S128X2CAT
589S128X2CAT
589S128X2CAT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 589S128X2CAT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 589S128X2CAT
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC VCTCXO 12.8000MHZ HCMOS SMD
Product parameter
Osa numero 589S128X2CAT Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC VCTCXO 12.8000MHZ HCMOS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 8850 pcs Tietolomake Frequency Code Table589 Series Datasheet
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 5V
Tyyppi VCTCXO Koko / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Sarja 589 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead
ulostulo HCMOS Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.083" (2.10mm) toiminto -
taajuus vakaus ±140ppb Taajuus 12.8MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 12.8MHz VCTCXO HCMOS Oscillator 5V 4-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 6mA