Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > 625L3C024M57600
625L3C024M57600
625L3C024M57600
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 625L3C024M57600 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 625L3C024M57600
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC XO 24.576MHZ CMOS SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs6000 pcs
Product parameter
Osa numero 625L3C024M57600 Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC XO 24.576MHZ CMOS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 102600 pcs Tietolomake 625 Series Datasheet
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 3.3V
Tyyppi XO (Standard) Koko / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)