Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > 633P12505C2T
633P12505C2T
633P12505C2T
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 633P12505C2T luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 633P12505C2T
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC XO 125.0000MHZ LVPECL SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 633P12505C2T Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC XO 125.0000MHZ LVPECL SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 28723 pcs Tietolomake 633 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 2.5V
Tyyppi XO (Standard) Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Sarja 633 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 6-SMD, No Lead
ulostulo LVPECL Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.039" (1.00mm) toiminto Enable/Disable
taajuus vakaus ±25ppm Taajuus 125MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 125MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 88mA