Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > 653E17506C2T
653E17506C2T
653E17506C2T
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 653E17506C2T luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 653E17506C2T
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC XO 175.0000MHZ LVPECL SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 653E17506C2T Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC XO 175.0000MHZ LVPECL SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 19014 pcs Tietolomake 653 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 2.5V
Tyyppi XO (Standard) Koko / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Sarja 653 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 6-SMD, No Lead
ulostulo LVPECL Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.055" (1.40mm) toiminto Enable/Disable
taajuus vakaus ±20ppm Taajuus 175MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 175MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 88mA