Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > 653E22505C3T
653E22505C3T
653E22505C3T
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 653E22505C3T luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 653E22505C3T
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC XO 225.0000MHZ LVPECL SMD
Product parameter
Osa numero 653E22505C3T Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC XO 225.0000MHZ LVPECL SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 11427 pcs Tietolomake 653 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 3.3V
Tyyppi XO (Standard) Koko / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Sarja 653 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 6-SMD, No Lead
ulostulo LVPECL Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.055" (1.40mm) toiminto Enable/Disable
taajuus vakaus ±25ppm Taajuus 225MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 225MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 88mA