Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > 653L10002I2T
653L10002I2T
653L10002I2T
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 653L10002I2T luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 653L10002I2T
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
Product parameter
Osa numero 653L10002I2T Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 33565 pcs Tietolomake 653 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 2.5V
Tyyppi XO (Standard) Koko / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Sarja 653 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 6-SMD, No Lead
ulostulo LVDS Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.055" (1.40mm) toiminto Enable/Disable
taajuus vakaus ±100ppm Taajuus 100MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 100MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 66mA