Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > 656C10005I3T
656C10005I3T
656C10005I3T
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 656C10005I3T luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 656C10005I3T
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC XO 100.0000MHZ HCMOS SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 656C10005I3T Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC XO 100.0000MHZ HCMOS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 38638 pcs Tietolomake Frequency Code Table656C Series Datasheet
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 3.3V
Tyyppi XO (Standard) Koko / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Sarja 656C Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 6-SMD, No Lead
ulostulo HCMOS Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.079" (2.00mm) toiminto Enable/Disable
taajuus vakaus ±25ppm Taajuus 100MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 100MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 20mA (Typ)