Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > 656L25003C3T
656L25003C3T
656L25003C3T
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 656L25003C3T luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 656L25003C3T
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC XO 250.0000MHZ LVDS SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 656L25003C3T Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC XO 250.0000MHZ LVDS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 34038 pcs Tietolomake 656P/L Series DatasheetFrequency Code Table
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 3.3V
Tyyppi XO (Standard) Koko / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Sarja 656L Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 6-SMD, No Lead
ulostulo LVDS Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.079" (2.00mm) toiminto Enable/Disable
taajuus vakaus ±50ppm Taajuus 250MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 250MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 23mA (Typ)