Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > 73L1R75G
73L1R75G
73L1R75G
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 73L1R75G luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 73L1R75G
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES 0.75 OHM 2% 1/10W 0402
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS -yhteensopiva
In Stock 6505819 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
Product parameter
Osa numero 73L1R75G Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES 0.75 OHM 2% 1/10W 0402 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 6505819 pcs Tietolomake 73Lx, 73Ex Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±2%
lämpötila kerroin ±300ppm/°C Toimittaja Device Package 0402
Koko / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Sarja 73Lx
paneeli tila 750 mOhms Virta (wattia) 0.1W, 1/10W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 20 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.016" (0.40mm)
ominaisuudet Current Sense Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 750 mOhms ±2% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Current Sense Thick Film Sävellys Thick Film