Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > 73L6R16G
73L6R16G
73L6R16G
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 73L6R16G luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 73L6R16G
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES 0.16 OHM 2% 3/4W 2010
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS -yhteensopiva
In Stock 925763 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
8000 pcs
Product parameter
Osa numero 73L6R16G Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES 0.16 OHM 2% 3/4W 2010 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 925763 pcs Tietolomake 73Lx, 73Ex Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±2%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package 2010
Koko / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) Sarja 73Lx
paneeli tila 160 mOhms Virta (wattia) 0.75W, 3/4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2010 (5025 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 20 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.71mm)
ominaisuudet Current Sense Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 160 mOhms ±2% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense Thick Film Sävellys Thick Film