Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > 73M1R067G
73M1R067G
73M1R067G
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 73M1R067G luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 73M1R067G
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES 0.067 OHM 2% 1W 2512
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero 73M1R067G Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES 0.067 OHM 2% 1W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 304194 pcs Tietolomake 73Mx Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±2%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package 2512
Koko / Dimension 0.244" L x 0.122" W (6.20mm x 3.10mm) Sarja 73M1
paneeli tila 67 mOhms Virta (wattia) 1W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2512 J-Lead
Käyttölämpötila -55°C ~ 180°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 20 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.047" (1.20mm)
ominaisuudet Current Sense Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 67 mOhms ±2% 1W Chip Resistor 2512 J-Lead Current Sense Thick Film Sävellys Thick Film