Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > 73M3AR0025F
73M3AR0025F
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 73M3AR0025F luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 73M3AR0025F
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES 0.0025 OHM 1% 3W 2725
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS -yhteensopiva
In Stock 58105 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 73M3AR0025F Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES 0.0025 OHM 1% 3W 2725 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 58105 pcs Tietolomake 73M1A, 2A, 3x, M5 Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package 2725
Koko / Dimension 0.268" L x 0.256" W (6.80mm x 6.50mm) Sarja 73M3A
paneeli tila 2.5 mOhms Virta (wattia) 3W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 20 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.047" (1.20mm)
ominaisuudet Current Sense Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 2.5 mOhms ±1% 3W Chip Resistor Nonstandard Current Sense Metal Film Sävellys Metal Film