Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > 73M5R120F
73M5R120F
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 73M5R120F luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 73M5R120F
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES 0.12 OHM 1% 5W 4527
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS -yhteensopiva
In Stock 27283 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 73M5R120F Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES 0.12 OHM 1% 5W 4527 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 27283 pcs Tietolomake 73M1A, 2A, 3x, M5 Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package 4527
Koko / Dimension 0.449" L x 0.272" W (11.40mm x 6.90mm) Sarja 73M5
paneeli tila 120 mOhms Virta (wattia) 5W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 20 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.071" (1.80mm)
ominaisuudet Current Sense Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 120 mOhms ±1% 5W Chip Resistor Nonstandard Current Sense Metal Film Sävellys Metal Film