Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > 73WL6R360J
73WL6R360J
73WL6R360J
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 73WL6R360J luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 73WL6R360J
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES 0.36 OHM 5% 1W 2010 WIDE
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS -yhteensopiva
In Stock 691340 pcs
Product parameter
Osa numero 73WL6R360J Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES 0.36 OHM 5% 1W 2010 WIDE Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 691340 pcs Tietolomake 73WLx, WEx Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package 2010
Koko / Dimension 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm) Sarja 73WLx
paneeli tila 360 mOhms Virta (wattia) 1W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Wide 2010 (5025 Metric), 1020
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 20 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.71mm)
ominaisuudet Current Sense Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 360 mOhms ±5% 1W Chip Resistor Wide 2010 (5025 Metric), 1020 Current Sense Thick Film Sävellys Thick Film