Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > 73WL7R220J
73WL7R220J
73WL7R220J
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 73WL7R220J luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 73WL7R220J
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES 0.22 OHM 5% 2W 2512 WIDE
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS -yhteensopiva
In Stock 375464 pcs
Product parameter
Osa numero 73WL7R220J Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES 0.22 OHM 5% 2W 2512 WIDE Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 375464 pcs Tietolomake 73WLx, WEx Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package 2512
Koko / Dimension 0.126" L x 0.248" W (3.20mm x 6.30mm) Sarja 73WLx
paneeli tila 220 mOhms Virta (wattia) 2W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Wide 2512 (6432 Metric), 1225
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 20 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.71mm)
ominaisuudet Current Sense Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 220 mOhms ±5% 2W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Current Sense Thick Film Sävellys Thick Film