Koti > Tuotteet > vastukset > Vastusverkot, palaset > 741C083103JP
741C083103JP
741C083103JP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 741C083103JP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 741C083103JP
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 4 RES 10K OHM 0804
(Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs30000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
Osa numero 741C083103JP Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 4 RES 10K OHM 0804 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3254065 pcs Tietolomake 740-746(C,X) Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) Sarja 741
Vastus-suhde-Drift - Resistor Matching Ratio -
Resistance (ohmia) 10k Virta Per Element 62.5mW
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0804, Concave, Long Side Terminals
Muut nimet 741C083103JPTR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Vastukset 4 Lukumäärä Pins 8
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 26 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.020" (0.50mm) Yksityiskohtainen kuvaus 10k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Concave, Long Side Terminals