Koti > Tuotteet > vastukset > Vastusverkot, palaset > 741X043103JP
741X043103JP
741X043103JP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 741X043103JP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 741X043103JP
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 2 RES 10K OHM 0404
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero 741X043103JP Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 2 RES 10K OHM 0404 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3671246 pcs Tietolomake 740-746(C,X) Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm) Sarja 741
Vastus-suhde-Drift - Resistor Matching Ratio -
Resistance (ohmia) 10k Virta Per Element 62.5mW
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case 0404 (1010 Metric), Convex
Muut nimet 741X043103JPDKR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Vastukset 2 Lukumäärä Pins 4
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 26 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.018" (0.45mm) Yksityiskohtainen kuvaus 10k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0404 (1010 Metric), Convex