Koti > Tuotteet > vastukset > Vastusverkot, palaset > 742C04382R5FP
742C04382R5FP
742C04382R5FP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 742C04382R5FP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 742C04382R5FP
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 2 RES 82.5 OHM 0606
(Yhdysvaltain dollareina)
25000 pcs
Product parameter
Osa numero 742C04382R5FP Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 2 RES 82.5 OHM 0606 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2529646 pcs Tietolomake 740-746(C,X) Series DatasheetResistor Chip Arrays Data
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm) Sarja 742
Vastus-suhde-Drift - Resistor Matching Ratio -
Resistance (ohmia) 82.5 Virta Per Element 62.5mW
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0606, Concave
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Lukumäärä Vastukset 2
Lukumäärä Pins 4 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 26 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm)
Yksityiskohtainen kuvaus 82.5 Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0606, Concave Circuit Type Isolated