Koti > Tuotteet > vastukset > Vastusverkot, palaset > 742X083333JP
742X083333JP
742X083333JP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 742X083333JP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 742X083333JP
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 4 RES 33K OHM 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
Product parameter
Osa numero 742X083333JP Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 4 RES 33K OHM 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3057616 pcs Tietolomake 740-746(C,X) Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Sarja 742
Vastus-suhde-Drift - Resistor Matching Ratio -
Resistance (ohmia) 33k Virta Per Element 62.5mW
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Lukumäärä Vastukset 4
Lukumäärä Pins 8 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 26 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm)
Yksityiskohtainen kuvaus 33k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Circuit Type Isolated