Koti > Tuotteet > vastukset > Vastusverkot, palaset > 744C043470JP
744C043470JP
744C043470JP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 744C043470JP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 744C043470JP
Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 2 RES 47 OHM 1210
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero 744C043470JP Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 2 RES 47 OHM 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1097421 pcs Tietolomake 740-746(C,X) Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.126" L x 0.100" W (3.20mm x 2.54mm) Sarja 744
Vastus-suhde-Drift - Resistor Matching Ratio -
Resistance (ohmia) 47 Virta Per Element 125mW
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric), Concave, Long Side Terminals
Muut nimet 744C043470JPCT Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Vastukset 2 Lukumäärä Pins 4
Asennustyyppi Surface Mount Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm)
Yksityiskohtainen kuvaus 47 Ohm ±5% 125mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1210 (3225 Metric), Concave, Long Side Terminals Circuit Type Isolated